Про акцію

Життя кожного з нас сповнене символічних сходинок та досягнень. Нам завжди є чому вчитися, до чого прагнути й чим пишатися. Наші знання, успіхи й здобутки як у дзеркалі відображуються в перших книжках, шкільних оцінках, відмітках про складання іспитів та розпорядженнях про підвищення. «Дзеркалом знань» на кожному етапі виступають незамінні атрибути дошкільного, школярського, студентського та професійного життя.

Шановні друзі, раді повідомити Вам результати конкурсу «Дзеркало знань»:

Ганна Базелюк — переможець у категорії «Фахівці»

Олексій Гайворонський — переможець у категорії «Студенти»

Влада Бурангулова — переможець у категорії «Школярі»

Марина Єфремова — переможець у категорії «Дошкільнята»

Фірмові набори сувенірної продукції від компанії «Рудь» отримують:

  • Оксана Янковець,
  • Віктор Ілішин,
  • Андрій Єфремов,
  • Олександр Мазепа,
  • Вікторія Мороченець,
  • Аліна Сютик,
  • Тетяна Мельник,
  • Ірина Зуєва.

Вітаємо!

Друзі, як бачите, ми з усією відповідальністю поставилися до відбору дванадцяти кращих фото. Зважаючи на Ваші зауваження та скарги щодо «накруток», ми перевірили кожного із потенційних фіналістів за кількома критеріями (співідношення кількості унікальних відвідувачів сторінки роботи та кількості голосів; надійність та захищенність від взлому використовуваного поштового сервісу; канал та джерело трафіку щодо кожної окремої роботи; перевірка IP-адресу). Конкурсанти, щодо робіт яких помічене застосування недобросовісних та нечесних методів голосування, були дискваліфіковані (відповідно до пунктів 4.12 та 4.13 Офіційних правил).

Шановні фіналісти!

Щодо отримання наборів сувенірної продукції на електронні адреси, вказані при реєстрації було надіслано лист із роз’ясненням подробиць доставки подарунків. Просимо перевірити поштові скриньки та вказати необхідні дані у зворотному листі.

Чотири головні подарунки будуть доставлені до власників дистриб’юторами компанії «Рудь» безпосередньо до рук кожного переможця. Найближчим часом (протягом двох тижнів) із Анною Базелюк, Олексієм Гайворонським, Владиславою Бурангуловою та Мариною Єфремовою зв’яжуться представники компанії для уточнення необхідних даних.

Як визначалися переможці:

12 учасників (по троє з кожної категорії) стали фіналістами, саме з їх числа журі обрало чотирьох переможців (один для кожної категорії), які отримують головні подарунки, інші вісім фіналістів стали власниками оригінальних наборів сувенірної продукції.